kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny czyli robimy porządki w finansach :)

Kredyt konsolidacyjny
kred

Kredyt konsolidacyjny omówienie zagadnienia:

W tym krótkim wpisie wyjaśnię w prosty sposób czym jest kredyt konsolidacyjny, a więc zapraszam do lektury:

Jeśli zadajesz Sobie następujący pytania:

  • Jak spiąć budżet ?
  • Czy zapłaciłem raty wszystkich kredytów?
  • Kiedy się skończą te wszystkie zobowiązania?
  • Jak długo to wszystko jeszcze potrwa?

Może czas pomyśleć aby to zoptymalizować ?

Konsolidacja jest to rozwiązanie mające na celu połączenie wszystkich zobowiązań w jeden kredyt. Dodatkowo taki ruch daje możliwość wydłużenia okresu kredytowania, co może znacząco obniżyć ratę. Kolejnym argumentem przemawiającym za kredytem konsolidacyjnym jest możliwość odzyskania proporcjonalnej prowizji ze starych kredytów. Dzięki kredytowi konsolidacyjnemu można w prosty sposób uporządkować Swoje finanse, zostanie Ci tylko jedna rata :). Jest to również opcja, która pozwala na ochronę przed spiralą długów, w którą łatwiej jest się wplątać przy wielu zobowiązaniach. Wystarczy, że stracisz Swoje źródło dochodów lub przecenisz Swoje możliwości finansowe. Wierz mi czyha wiele niebezpieczeństw z tym związanych.

Jest wiele artykułów, które bardzo szczegółowo opisują kwestię kredytu konsolidacyjnego. Są też ogólnodostępne rankingi jak np. ten, ale zapewniam Cię że nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z ekspertem kredytowym. W bezpośrednim kontakcie możesz zapytać o wszystkie kwestie i rozwiać Swoje wątpliwości. Dodatkowym argumentem przemawiającym za takim rozwiązaniem jest to, że pośrednik dopasowuje produkty finansowe bezpośrednio do klienta, co w efekcie pozwala uniknąć nieporozumień i rozczarowań.

Jeśli czytając ten tekst pomyślałeś, że może on dotyczyć Ciebie to może warto abyś skontaktował się ze Mną np. na FB lub stronie www ? Jestem w stanie zaproponować Ci najlepsze warunki składając wniosek do kilkunastu banków. Ale wiesz co jest najlepsze ?! Mogę przyjechać do Ciebie przedstawić ofertę/rozwiązanie problemów i zrobię to zupełnie za darmo ! Będziesz miał później czas, aby się zastanowić i podjąć najlepszą dla Siebie decyzję ! Zapewne zastanawiasz się jak to za darmo, przecież w życiu nie ma nic za darmo ! Masz rację, ale tylko w części, ponieważ jako pośrednik moje wynagrodzenie jest wypłacane przez instytucje finansowe. Nie pobieram wynagrodzenia od klientów w przeciwieństwie do doradców kredytowych, ale o tym pisałem już wcześniej, więc jeśli chcesz to śmiało zapraszam do poczytania tu.

Zapraszam do kontaktu,

Ekspert kredytowy,

KKredyt Krzysztof Król

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *